Google Ads reklama - SEO - Marketingas - Konversijų optimizavimas - Svetainių kūrimas!

SEO Auditas

Kaip veikia SEO auditas?

Kas yra SEO auditas?

Atliekant SEO auditą analizuojama svetainė ir nustatomos jos silpnosios vietos. Kalbu ne tik apie estetiką, nes interneto svetainė yra kur kas daugiau nei gražus spalvų ir grafikos tinklelis. Atliekant SEO auditą atsižvelgiama į svetainės visumą.

Kas atleikdžiama audito metu?

Atliekant SEO auditą nustatomos techninės jūsų svetainės problemos

Geras SEO auditas padeda nustatyti technines SEO problemas.

Techninė SEO optimizacija susijusi su pagalba paieškos sistemoms geriau nuskaityti jūsų svetainę. Žurnalas „Search Engine Journal“ tai apibūdina taip:

„Jei apie SEO galvojate kaip apie namo statybą, – techninis SEO – tai tvirtas pamatas. Į jį galima žiūrėti kaip į bet kokius su svetaine atliekamus darbus, išskyrus patį turinį“

Ar tai padės reitinguoti ?

Galite patikrinti 404 klaidos puslapius, svetainės nukreipimus, nepageidaujamas nuorodas ir kt.

SEO auditas – tai tarsi svetainės įvertinimas, kurio metu vertinamas svetainės gebėjimas rodyti ją paieškos rezultatų puslapiuose (SERP).

Audito ataskaitose nurodytų problemų, kurių reikia imtis nedelsiant, sprendimas gali padėti pagerinti ir padidinti jūsų puslapio rezultatus paieškos sistemose.

Kaip veikia SEO auditas ?

SEO auditas – tai procesas, kurio metu išanalizuojama, kiek jūsų interneto svetainė atitinka geriausią SEO praktiką, ir tai yra pirmas žingsnis kuriant plėtros planą, kuris duos išmatuojamų rezultatų. SEO Audito tikslas – nustatyti kuo daugiau esminių problemų, turinčių įtakos organinės paieškos rezultatams.

Kaip žinoti ar Jums reikalingas SEO auditas?

Tai būdas pažvelgti į dalykus „Google“ akimis ir nustatyti visas problemas, kurios gali trukdyti jums užimti aukštas pozicijas paieškos sistemose.

Kam spėlioti, ar jūsų svetainė paieškos sistemoms matoma taip, kaip ji galėtų būti matoma?

Nesvarbu, ar esate savamokslis, ar rinkodaros vadovas, kuriam tiesiog reikia pamatyti rezultatus, galime padėti suprasti ir spręsti technines SEO problemas.

Kiek trunka SEO auditas?

Trukmė gali priklausyti nuo svetainės dydžio, konkurencijos, raktažodžių populiarumo, susisiekite su „Devmark“ ir sulauksite atsakymo tą pačią dieną.

Kokia SEO audito kaina?

Kainos priklauso nuo tiriamos svetainės sudėtingumo.

Pradinį SEO auditą Devmark jums suteiks nemokamai

Kas daroma SEO audito metu?

Nustato konkurenciją

Bandyti kurti savo internetinę svetainę neįsigilinus į konkurenciją yra tas pats, kas bandyti pastatyti aukščiausią pasaulyje dangoraižį, bet nežinoti, kokio aukščio yra kiti dangoraižiai. Labai svarbu nustatyti savo konkurentus, tačiau to nepakanka. Taip pat turite nustatyti, ką daro jūsų konkurentai. Geras SEO auditas nustatys konkurentus, identifikuos jų strategiją ir pateiks planą, kaip pastatyti aukštesnį dangoraižį.

Nustato jūsų atgalines nuorodas

Atgalinės nuorodos 2021 m. vis dar yra pagrindinė „Google“ algoritmo dalis ir nemanau, kad tai greitai pasikeis. Paprastai tendencija yra tokia, kad kuo daugiau patikimų nuorodų į nuostabų turinį turite, tuo geriau jūsų svetainė reitinguojama. Jei atgalinės nuorodos tokios svarbios, kodėl dauguma žmonių nežino, kokie domenai nukreipia į jų tinklalapius? Neabejotinai svarbu žinoti, kokioje padėtyje esate. Geras SEO auditas atsako į šiuos klausimus:

Kiek atgalinių nuorodų turi mano svetainė?

Ar mano svetainė turi nepageidaujamų atgalinių nuorodų?

Kiek atgalinių nuorodų turi mano konkurentai, palyginti su manimi?

Atsižvelgdami į tai, niekada neturėtumėte mokėti už atgalines nuorodas – daugiausia dėmesio skirkite puikiam turinio rašymui, kuris bus išradingas ir kuriuo bus galima dalytis. Atgalinės nuorodos turėtų ateiti natūraliai.

Padeda kurti turinio strategiją

Paimkite viską, ką sužinojote apie savo svetainės techninį SEO, puslapio SEO, konkurenciją ir atgalines nuorodas; tada panaudokite šiuos duomenis turinio strategijai sukurti.

Ar jūsų raktažodžiai yra pervertinami?

Peržiūrėkite savo konkurentus, patobulinkite turinį, optimizuokite meta pavadinimą ir aprašymus ir išsiaiškinkite, kur galite padidinti atgalines nuorodas. SEO auditas padės jums sutelkti dėmesį į turinio strategiją.

  • Svetainės greitis: per kiek laiko įkeliama jūsų svetainė?
  • 301 nukreipimai, 302 nukreipimai ir 404 klaidos: Peradresavimai turėtų būti minimalūs, o 404 klaidų jūsų svetainėje neturėtų būti.
  • Svetainės architektūra ir URL struktūra: URL adresai turėtų būti trumpi, bet tisklūs.
  • Galimybė nuskaityti: Lengvumas nuskaityti reiškia, kaip lengvai paieškos sistema gali nuskaityti jūsų svetainę.

Nustato jūsų vidinio SEO svetainėje esančias sprągas

  • Meta pavadinimai ir aprašymai: Meta pavadinimai turėtų būti 35-70 simbolių ir juose turėtų būti nurodytas raktažodis. Meta aprašymai turėtų būti ne ilgesni kaip 160 ženklų,
  • Antraštės: Mėgstu antraštes apibūdinti kaip laikraščio antraštes. Didžiausia antraštė daugiausiai pasako apie puslapį. H1 antraštė veikia taip pat. Įsitikinkite, kad jūsų H1 antraštė yra optimizuota taip, kad į ją būtų įtrauktas raktažodis.
  • Turinys: Turinys visada bus karalius. Kalbant apie SEO, įsitikinkite, kad jūsų turinyje daugiausia dėmesio skiriama raktažodžiams. Neperkraukite turinio raktiniais žodžiais – už tai būsite nubausti. Įsitikinkite, kad raktažodžiai yra natūralūs ir gerai skaitomi.
  • Vidinės nuorodos: Įterpdami vidines nuorodas padėkite naudotojams geriau orientuotis svetainėje.
Kodėl verta darytis svetainės auditą?

SEO auditas turi būti atliekamas reguliariai, kad jūsų svetainės veikimas būtų ilgalaikis ir sėkmingas. SEO auditas yra svarbi ir būtina SEO strategijos atnaujinimo sudedamoji dalis.

Atlikę auditą atskleisite klaidas, todėl galėsite jas pataisyti

Norite atlikti svetainės SEO auditą?

Pradėkite savo SEO auditą dabar arba susisiekite su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos apie išsamų SEO auditą.