Google Ads reklama - SEO - Marketingas - Konversijų optimizavimas - Svetainių kūrimas!

Išorinis SEO Optimizavimas

Norite Geresnio Matomumo Internete?

Išorinis SEO optimizavimas – tai viskas, kas atliekama už jūsų svetainės ribų ir gali turėti įtakos pozicijoms paieškos sistemoje.

Svetainės gerinimas išoriniu SEO optimizavimu reiškia, kad pagerinsite naudotojų ir paieškos sistemų požiūrį į jūsų svetainės patikimumą, autoritetą, populiarumą ir svarbos įvaizdį.

Išorinio SEO optimizavimo paslaugos 

– ką verta žinoti

Kas yra atgalinės nuorodos ?

Atgalinės nuorodos yra bene svarbiausia išorinio SEO optimizavimo dalis.

Kodėl?

Nes Google“paieška pagrįsta vadinamuoju „PageRank“ – algoritmu, kuris vertina atgalinių nuorodų, nukreipiančių į tinklalapį, kiekį ir kokybę.

Kai kurie SEO specialistai mano, kad „PageRank“ yra pasenusi sąvoka, tačiau Google tik praėjusiais metais patvirtino, kad tai vis dar yra stiprus reitingavimo veiksnys.

Kas daroma SEO Optimizavimo metu?

Socialinės žymės

Socialinis žymėjimas – tai SEO optimizavimo už puslapio ribų taktika, susijusi su svetainėmis, kurias svetainių valdytojai naudoja savo turiniui bendrinti. Kalbant apie už puslapio SEO, šio tipo svetainės puikiai tinka atskleisti jūsų turiniui naujai auditorijai.

Svečių pranešimai

Svečių pranešimai yra puikus būdas kurti autentiškas nuorodas. Jei kada nors skaitėte tinklaraštį ar internetinį straipsnį, pastebėjote, kad jame pateikiama autoriaus biografija. Biografijoje autorius pateikia savo informaciją ir nuorodą į savo svetainę.

Neveikiančių nuorodų kūrimas

Neveikiančių nuorodų galima rasti visame internete. Svetainės ir jų turinys nuolat keičiasi, o tai reiškia, kad kažkada veikusios nuorodos gali nebeveikti.

Tinklaraštininkų informavimas

Tinklaraštininkų informavimas, arba nuorodų rinkimas rankiniu būdu, yra vienas iš nuorodų kūrimo būdų. Tačiau nuo ko pradėti? Ar yra tinklaraštininkų, kurie, jūsų manymu, galėtų pasinaudoti jūsų vertingu ir aktualiu turiniu? Kreipkitės į juos!

Nuorodų pirkimas

Nuorodų pirkimas vilioja, ypač kai pradedate veiklą. Tačiau nuorodų pirkimas tiesiogiai pažeidžia „Google“ žiniatinklio valdytojų gaires.

Tinklaraščio komentavimas

Daugumoje tinklaraščių komentarai nustatyti taip, kad būtų leidžiamos tik [nofollow] nuorodos. Tačiau yra būdų, kaip tai apeiti ir gauti vertingų atgalinių nuorodų.

Atitinkami forumai

Kaip ir tinklaraščių komentarai, dauguma forumo komentarų gali būti pašalinti dėl šlamšto. Tačiau, jei tai daroma teisingai, jie yra puikus būdas gauti atgalinių nuorodų.

Klausimų ir atsakymų svetainės

Internete yra daugybė klausimų ir atsakymų svetainių, tačiau viena populiariausių svetainių yra „Quora“. Čia galima rinktis iš daugybės temų, todėl lengva rasti savo pramonės šaką ar nišą.

Ar tai padės reitinguoti ?

Atgalinės nuorodos yra svarbios SEO optimizavimui, nes jos Google praneša, kad kitas šaltinis mano, jog jūsų turinys yra pakankamai vertingas, kad galėtų pateikti nuorodą į jį savo turinyje.

Kai svetainė gauna papildomų atgalinių nuorodų, paieškos sistemos daro išvadą, kad svetainė turi vertingo turinio, kurį verta gerai įvertinti SERP

Kodėl rinktis mus?

Mes aptarnaujame bendruomenę 7+ metų kaip profesionalūs SEO konsultantai ir specialistai, įsikūrę JK-LT.

Esame čia, kad padėtume jums pagerinti jūsų organines pozicijas naudojant „White-Hat“ metodus.

Nenaudojame pasenusių metodų ir „Juodosios Skrybėlės“ metodų, kurie ilgainiui gali pakenkti jūsų pozicijoms ir prekiniam ženklui.

Tikime, kad SEO svarbiausia yra kurti turinį, kuris iš tiesų naudingas naudotojams, ir reklamuoti jį taip, kad jis palaikytų jūsų prekinio ženklo įvaizdį, o ne jam pakenktų.

Atgalinės nuorodos: Ar jums tikrai jų reikia? Jei taip, kiek?

Visi žinome, kad Google mėgsta atgalines nuorodas (kai kita svetainė įtraukia hiperlinkus į jūsų svetainę). Paklauskite tuzino paieškos sistemų optimizavimo ekspertų, koks yra geriausias būdas padidinti savo pozicijas Google, ir daugelis tikriausiai atsakys, kad „atgalinės nuorodos“.

Tai reiškia, kad atgalinės nuorodos yra geriausias dalykas, taip? Būtų beprotiška, jei nepadarytumėte jų pagrindiniu SEO strategijos akcentu, tiesa? Klystate.

Jei atgalinės nuorodos būtų aukso skrynia, daugelis svetainių, turinčių nedaug atgalinių nuorodų arba jų visai neturinčių, neblizgėtų paieškos sistemų rezultatų viršūnėse taip, kaip spindi.

Ar atgalinės nuorodos gali pagerinti jūsų paieškos pozicijas? Taip.

Ar jos yra viskas, ko reikia? Ne.

Kiek laiko trunka išorinis SEO Optimizavimas?

Optimizavimo laikas gali priklausyti nuo svetainės apimties, konkurencijos, raktažodžių populiarumo  ir daugelio kitų kriterijų. Jei norite lengvesnio kelio į SERP viršunę ar norite daugiau sužinoti apie SEO – kreipkitės į Devmark, kad atsakymas būtų pateiktas Jums tą pačią dieną.

Kokia išorinio SEO kaina?

Kainos prasideda nuo €185

Tačiau susisiekus su Devmark jūsų laukia dovanėlė

Kaip atlikti atgalinių nuorodų kokybės vertinimą?

Galbūt dabar klausiate savęs, kaip sukurti kokybiškas atgalines nuorodas savo svetainei?

Tiesa ta, kad nėra lengvo būdo, kaip tai padaryti, nors keletas puikių nuorodų kūrimo patarimų gali praversti. Vis dėlto šio straipsnio tikslas – pabandyti pateikti keletą patarimų, kaip atlikti atgalinių nuorodų kokybės vertinimą.

Taip pat norime jus supažindinti su keletą būdų kaip atlikti atgalinių nuorodų kokybės vertinimą:

  • Naudodamiesi įvairiais atgalinių nuorodų duomenų šaltiniais nustatykite kuo daugiau nukreipiančiųjų domenų
  • Patikrinkite savo nuorodų šakninių domenų domeno autoritetą
  • Patikrinkite, ar turite optimizuotus inkarų tekstus
  • Išanalizuokite nuorodą pateikiančio puslapio natūralumą atlikdami išsamią atgalinių nuorodų analizę
  • Nustatykite atgalinių nuorodų socialinio bendrinimo dydį
Kodėl išorinis SEO optimizavimas toks svarbus ?

Google prieš nustatydama tam tikro puslapio / svetainės reitingą, atsižvelgia į daugelį veiksnių, o vienas iš jų yra tinklapio išorinis SEO.

Sunkiau užimti aukštą poziciją naudojant tik turinį; čia svarbus vaidmuo tenka atgalinėms nuorodoms ir išoriniam SEO optimizavimui.

Jis tam tikra prasme pasako Google, ką kiti galvoja apie jūsų svetainę, todėl itin svarbu turėti atgalines nuorodas iš kokybiškų ir svarbių svetainių.

Norite atlikti svetainės SEO optimizavimą?

Pradėkite optimizuoti savo svetainės išorinį SEO dabar arba kreipkitės į mus, kad sužinotumėte daugiau informacijos apie SEO optimizavimą.