susisiekite su marketingo specialistais

Prašome nurodyti savo elektroninį paštą

„Devmark“ – reklamos internete lengviau..

„Devmark“ siūlo visapusišką sprendimą skaitmeninės rinkodaros vystimui, įvertinant visų reikalingiausių reklamos internete kanalų strategijas. Nuo prekinio ženklo vystimo iki konversijų etapo, mes viskuo pasirūpinsime. Mūsų paslaugos pavers jūsų svetainę visą darbo dieną dirbančiu pardavimo agentu. Naršykite toliau pateiktas mūsų paslaugas, kad sužinotumėte daugiau apie tai, ką galime padaryti dėl jūsų.

SEO

Mes pagerinsime jūsų paieškokos rezultatus ir padidinsime organišką srautą į jūsų svetainę. Paprastai. Spauskite čia sužinoti kaip mes darom.

 

Svetainių Kūrimas

Svetainės kurias sukuriame klientams parduoda daugiau ir atgebena daugiau užsakymų. Paprastai. Leiskite sukurti ir jums vieną.

 

Mokama reklama

Patikimas būdas pritraukti srautą į savo verslą akimirksniu. Mūsų komanda tvarkys jūsų paskyras, sutelkdami dėmesį į ypač efektyvų darbą.

 

jūsų verslas vertas dėmesio

„Devmark“ glaudžiai bendradarbiauja su vietiniais  verslais, siekiant padidinti pajamas pasinaudojant interneto rinkodara.Mūsų pagrindinis tikslas yra klientas, mes laimingi kai klientas laimingas, todėl savo klientui mes skiriame daugiausiai dėmesio Tai reiškia, kad klientai gauna daugiau, darbuotojai jaučiasi vertinami ir mes esame aktyvūs savo bendruomenės nariai. Mūsų vadovų komanda tvirtai tiki, kad investavimas į žmones yra mūsų pirmasis finansinis žingsnis į sėkmę.

Google Ads

„Devmark“ gali padėti pradėti, optimizuoti ir padidinti jūsų internetinės parduotuvės pardavimus. Mes specializuojamės dirbdami su „Shopify“, „WooCommerce“ ir kitomis internetinių parduotuvių platformomis. Mes galime paimti profesionalų jūsų produktų turinį, juos reklamuoti socialiniuose tinkluose ir jūsų raktinį žodį reitinguoti „Google“ paieškos variklio viršuje. Jei norite pasikonsultuoti su mūsų ekspertais, galite su mumis susisiekti, ir mes jus apšviesime savo žiniomis.

Facebook Ads

Facebook reklamos interenete yra kone populiariausias būdas parodyti savo reklamą, tiksliniam potencialiam klientui. Didžiausias facebook reklamos privalymas yra gebejimas pasiekti labai tikslią auditoriją. Facebooko reklamos internete yra vienas iš populiariausių reklamuotis internete būdų.  Galite reklamuoti žmonėms pagal metus, interesus, elgiasį ir vietovę. Jeigu tikrai gerai pažystate savo klientą, galite naudoti facebook reklamas internete, ir su jais susisiekti.

SEO

Šiandieninio vartotojo kelias dažniausiai prasideda “Google” paieškoje. O šios vartotojų kelionės paprastai baigiasi pardavimu. Ar kada nors pagalvojote, kodėl vienos interneto svetainės paieškos rezultatuose yra aukščiau už kitas? Aukščiau yra tie verslai, kurie investuoja į savo svetainės optimizavimą paieškos sistemoms (SEO). Tai yra ilgalaikius ir tvarius rezultatus atnešanti investicija. Mes esame patyrusių skaitmeninio marketingo profesionalų komanda, Lietuvos ir užsienio verslams padedanti investicijas į SEO paversti augančiais pardavimais.
seo

El. – Svetainė / Parduotuvė

Jūsų svetainė yra šiuolaikinė jūsų parduotuvės vitrina ir dažnai pirmasis įspūdis apie jus, jūsų potencialiems klientams. Ši svetainė turėtų atspindėti jūsų prekinį ženklą, būti lengvai naudojama ir sulaukti kuo daugiau klientų. Todėl mes esame čia, „Devmark“, – įsiklausome į verslo tikslus ir apibrėžiame kliento asmenybę kurdami savo svetaines. Rezultatas yra gražus, patogus naudoti prekinis ženklas, kuris žmonių srautus paverčia potencialiais klientais.

Projektai

patenkinti klientai

vykdomi projektai

puodelių kavos

DIRBAME SU…

MUMIS PASITIKI…

susibendraukime JAU DABAR!m?